Žaluzie fofrem

Žaluzie

Horizontální

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Vertikální

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

Nabízejí se jako reprezentativní, společenský vysoce účinný doplněk bytů, kanceláři a společenských místností. Umožňuje plynule reagovat úroveň zastínění – přefiltrování světla přes dřevěné lamely. Nabízíme širokou škálu barevných odstínů v rozměrech o šířce 25mm a 50mm.

Modelové řady – Klasik 25mm, Klasik 50mm a Retro 50mm. Montáž je možná na křídlo, mezi zasklívací lišty, na zeď a do stropu. Ovládání je možné přes provázek + tyčku, případně přes provázek.

Dřevěné žaluzie

Přírodní materiály jsou trendy, nemusíme se bát experimentovat a vnést tak do svého bydlení kousek přírody v podobě žaluzií, případně roletek z různých přírodních materiálů jako je dřevo, bambus nebo juta. Navodí Vám příjemnou atmosféru a architektonicky dodají přírodní šmrnc Vašeho domova.