Žaluzie fofrem

Rolety

Textilní rolety

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Modelové řady: JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT, COLLETE Plus, COLLETE XL, OPTIMA, OPTIMA MINI, STREAM PLUS, STREAM S, LEGEND, OPUS

Maximální plocha zastínění 5,4m2

Den&noc

Získáte dva úžasné styly v jedné roletce s DEN/NOC polohováním. Bez ohledu na to, zda chcete nechat světlo nebo zastínit, Vám tyto roletky umožňují zajímavý design. Při polohování látky se střídají střídají různé proužky tkaniny proti sobě.

Modelové řady: JAZZ 17, JAZZ EXPERT, OPTIMA, OPUS, COLLETE XL, a jiné

Maximální plocha zastínění 6m2

Bambusové roletky

Přírodní materiály jsou trendy, nemusíme se bát experimentovat a vnést tak do svého bydlení kousek přírody v podobě žaluzií, případně roletek z různých přírodních materiálů jako je dřevo, bambus nebo juta. Navodí Vám příjemnou atmosféru a architektonicky dodají přírodní šmrnc Vašeho domova. 

Jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro Váš interiér. Kompletní sortiment obsahuje širokou nabídku vzorů z bambusové tkaniny, dřevité tkaniny a jutové tkaniny. 

Modelové řady – Asha, Feba a Edesa. Montáž je možná na zeď, do stropu a na křídlo. Ovládání přes rolování, skládání a navíjení.